Betanított munkás

Hamptons Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csepeli CNC-fémforgácsoló üzem 3 műszakos munkarendbe betanított munkást keres a következő elvárásokkal:

Feladatok
• 3 műszakos munkarendben CNC eszterga gépek kezelése, alkatrészek gyártása, megmunkálása a meghatározott gyártási technológiák betartásával.
• Alkalmazza a tevékenységhez tartozó precíziós mérőeszközöket és készülékeket, beállítja a szerszámokat, majd a munkadarab felfogása és beállítása után legyártja azt.
• A technológia által megkövetelt gyakorisággal és a munkafeladat végeztével ellenőrzi a munkadarab méretét.
• Pontos, precíz munkavégzés.
• A munkagép kezelési, karbantartási utasításait és időpontjait szigorúan betartja.
• Vonatkozó munka és tűzvédelmi szabályok betartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes jövedelem megállapodás szerint.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével, az allas@hamptons.hu e-mail címen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások
• Szakirányú képesítés
• Fanuc vezérlő ismerete
• Rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Csepeli forgácsolóüzem

A cég címe