Gyártáselőkészítő mérnök | Production Engineer - Tatabánya

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Multinacionális autóipari partnerünk keres magabiztos angolnyelv-tudással rendelkező, tapasztalt gyártáselőkészítő mérnököt.

Ebben a munkakörben Önnek feladata lesz:
• az összeszerelő üzem berendezéseinek specifikálása, telepítése, beüzemelése, felügyelete
• termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása, műszaki problémák kezelése
• folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
• gyártási dokumentációk létrehozása, karbantartása
valamint kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel

Izgalmasan hangzik a lehetőség? Küldje el önéletrajzát még ma, és kollégáink megkeresik a részletekkel.

Végzettség:
Gépészmérnöki főiskolai/egyetemi végzettség szükséges (automatizálási, gépészeti szakirány előny).

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 évnyi, multinacionális gyártócégnél szerzett gyártás-előkészítő mérnöki tapasztalat, és folyamat menedzselési tapasztalat elvárás.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Magabiztos angolnyelv-tudás szükséges ennek a pozíciónak a betöltéséhez.
Az ideális jelölt rendelkezik gyártási rendszer ismerettel, dokumentumkezelési tapasztalattal, valamint minőségügyi ismeretekkel (ISO/TS 16949, QS 9000, APQP). Tettrekész, proaktív személyiség, jó kapcsolatteremtő készséggel.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
- Felsőfokú automatizálási, gépészeti végzettség
- ProEng, AutoCAD-es tapasztalat
- VDA szabványismeret
- PC PLC programozási ismeret
- hegesztési ismeret
- LEAN szemléletmód

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Hoffer Krisztina
Tel.: +36 20 456 5284
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.