LEAN mérnök | LEAN Engineer - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Lean szakembert keresünk Tatabánya környéki multinacionális gyártócéghez! Ha szereted a - pozitív értelemben vett - kihívásokat, ez a neked való munkahely!

Ebben a munkakörben feladataid lesznek:
- a költségoptimalizálás, és fejlesztési projektek vezetése
- támogatás nyújtása a termelésnek, több terület munkájának összehangolása
- a Lean, Six Sigma, és TPM bevezetése és koordinálása és kiterjesztése valamennyi dolgozói szintre
- vizuál management fejlesztése üzemi területen
- a dolgozói ötletrendszer felügyelete, működtetése, valamint önálló Kaizen projektek levezetése a termeléssel.

Ha izgalmasan hangzik a lehetőség, küldd el önéletrajzod még ma!

Végzettség:
Gépészmérnök végzettség.

Szakmai tapasztalat:
2-3 éves tapasztalat Lean és TPM bevezetésében, gyártókörnyezetben.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Legalább kommunikációs angolnyelv tudás, szóban és írásban is.
AutoCad ismeretek.
Elemző, ugyanakkor tettrekész, problémamegoldó, proaktív személyiség.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Six Sigma ismeretek, Green/Black belt képesítés előny!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.