Launch manager - Székesfehérvár környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Fejér, Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Multinacionális autóipari gyártócéghez keresünk tárgyalóképes angolnyelv-tudással rendelkező, tapasztalat launch managert.

Ebben a munkakörben Önnek az alábbi feladatai lesznek:
- koordinálni a „Launch” csoport munkáját, az új termékek szériagyártásba vitelét
- riportolni az új programokról az ügyvezetés felé
- összekötőként működni a termelő gyár és a központi csoport között
- optimalizálni a „Launch” csoport költségeit
- lebonyolítani a gépátvételeket a gyártók telephelyén
- megszervezni a tesztgyártást, belső és vevői átvételeket
- elkészíteni a felfutási és erőforrás-tervet
- irányítani a betanításokat.

Érdekesen hangzik a lehetőség? Küldje el önéletrajzát még ma! Ez nem az Ön álomállása, de egy ismerőse épp ilyet keres? Ossza meg hirdetésünket!
Felfutás koordinálása (90 nappal SOP utánig)
Termék- és folyamatváltozások bevezetésének irányítása

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 éves APQP és vezetői tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt tárgyalóképes szinten beszél angolul és ismeri a minőségirányítási rendszereket. Jó szervező, az emberekkel könnyen megtalálja a hangot, vezetői készségekkel rendelkezik.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Német nyelvismeret, projektmunkában szerzett tapasztalat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.