Minőségügyi mérnök | Senior Quality Engineer - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Angolul magabiztosan beszélő, gépészmérnök végzettségű minőségügyi mérnököt keresünk multinacionális autóipari céghez.

Ebben a munkakörben az alábbi feldatok várnak Önre:
• Előszéria/széria gyártás minőségügyi támogatása, a gyártáshoz szükséges dokumentumok elkészítése
• Beépülő alkatrészek minőségügyi ellenőrzése,
• Kapcsolattartás a tisztasági laborral és a beszállítókkal,
• Szoros együttműködés a design project team-mel,
• PPAP -ek összeállítása.

Izgalmasan hangzik a lehetőség? Akkor küldje el önéletrajzát még ma! Ez nem az Ön álomállása? Ossza meg álláskereső ismerőseivel, hátha valamelyikük éppen ilyen lehetőséget keresett!

Végzettség:
Gépészmérnöki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 3 éves multinacionális környezetben szerzett minőségbiztosítási, és termékbevezetés- és/vagy előszéria gyártásban szerzett tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Magabiztos angolnyelv-tudás szükséges ehhez a pozícióhoz.
Az ideális jelölt ismeri az alábbi autóipari eljárásokat: PPAP, Control Plan, 8D, FMEA , valamint az SAP rendszert.
Rendelkezik folyamatmenedzselési tapasztalattal, proaktív személyiségű, és jó kapcsolatteremtési készséggel rendelkezik.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Németnyelv-tudás előny.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.