Raktári targoncás - Győr

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron, Győr-Moson-Sopron megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, azonnali belépéssel, egy nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál.
Ingyenes szálláslehetőség, vagy teljes utazási költségtérítés!

Az Ön feladatai lesznek:
Szállító járművek fel- és lepakolása
Anyagok összekészítése, rendszerbe vétele
Anyagok raktári ki- és betárolása, anyagmozgatás
Autóalkatrészek mozgatása

Ezen a munkahelyen a kiemelt bérezés, bónusz rendszer, mozgóbér és cafeteria mellett továbbképzési lehetőségeket is biztosítanak az Ön számára, hogy szakmailag is fejlődhessen.

Végzettség:
Legalább alapfokú végzettség, targoncavezetői engedéllyel.

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői engedély
Feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Többéves targoncavezetői gyakorlat
Autóiparban szerzett tapasztalat
SAP ismeret

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.