Projektmérnök - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Magyarország, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz: a vevői igények fogadása és közvetítése a szervezet felé, a projektek koordinálása, egyeztetés, kapcsolattartás a vezetőség és a vevők/beszállítók között.Továbbá új termékek bevezetése a termelésbe, ajánlatkérések vagy ajánlatok fogadása, a gyártási projektek követése, kivitelezési tervek készítése és az időtervek szerint kontrollt elvégzése, szerszám- és termékmódosítások végrehajtása a vevők minőségügyi igényei és kérései alapján. Részt vesz a minőségcélok kidolgozásában, nyomon követésében és kiértékelésében.

Végzettség:
Felsőfokú mérnöki végzettségű (meghatározó fröccsöntési és vagy szerszámgyártási ismeret esetén középfokú végzettségű) szakembert keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1-2 éves, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat szükséges.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt:
- Legalább kommunikációs szinten beszél angolul vagy németül.
- Fröccsöntő szerszám ismerettel rendelkezik.
- CAD/CAM ismerete is van (preferált: Creo).
- Jellemző rá a nyitottság, jó kommunikációs készségek.
- Vevő központú szemlélettel és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
- Párhuzamosan futó feladatok kezelésében is járatos.
- Jó szervező.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Családias hangulatú multinacionális vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
- Minőségügyi ismeretek.
- Autóipari ismeretek (APQP).
- Hiba és selejtelemzési módszerek ismerete.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.