Gyártástámogató mérnök | Manufacturing engineer - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Az Ön feladatai lesznek:
A termelési folyamatok felügyelete és támogatása. Műszaki problémák kezelése. Új termékek bevezetése. Vevői auditokon való részvétel. Selejt csökkentési feladatok koordinálása. Gyártási dokumentációk folyamatos karbantartása.

Végzettség:
Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettségű jelöltet keresünk.

Szakmai tapasztalat:
2-3 éves autóiparban, hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt:
- kiválóan kommunikál angolul, írásban és szóban egyaránt
- dolgozott már forgácsoló gépekkel
- SAP ismeretekkel rendelkezik
- problémamegoldó gondolkodású.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Plazma ívhegesztési gyakorlat.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.