Gyártósori vezető | Manufacturing line manager - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Multinacionális autóipari gyártóvállalathoz keresünk angolul beszélő gyártósori vezetőt.

A pozícióhoz tartozó főbb feladatkörök
- a gyártási tevékenység ellenőrzése, napi termelés irányítása
- a termelés hatékonyságának, minőségének folyamatos javítása, selejtcsökkentési intézkedések meghozatala
- költségcsökkentési programok kidolgozása
- új termékek bevezetésének támogatása
- csapatának fejlesztése.

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el önéletrajzát még ma! Nem kötelező, de felgyorsíthatja a kiválasztási folyamatot, ha bérigényét is megjelöli!

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Informatika:
emelt szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ebben a munkakörben embereket kell vezetnie, így fontos, hogy kiváló kommunikációs készséggel rendelkezzen, tárgyalóképes angolnyelv-tudással, képes legyen lelkesíteni, motiválni csapatát. Szüksége lesz SAP, AutoCad és emelt szintű MS Office ismereteire is.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró zöldmezős beruházás.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.