Junior kohómérnök | Junior Metallurgy Engineer - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Legyenek fényes sikereink avagy keressük a jövő öntész-kohász szakembereit!

Tatabánya környéki partnerünkhöz keresünk pályakezdő kohómérnököket. A cég Európában egyedülálló öntési technológiával s 150 PLC vezérelt megmunkáló berendezéssel rendelkezik. Így folyamatosan innovatív megoldásokat kínálva az európai autóipar számára.

Ebben a munkakörben az új kolléga feladata lesz:

- öntési technológiák elsajátítása a napi munka közben,
- az új termékek előállítási technológiáinak kidolgozása és fejlesztése,
- öntési és magkészítési folyamatok ellenőrzése, fejlesztése,
- a gépek beállításainak, működésének, az alapanyag minőségének és használatának felügyelete,
- a szükséges minőségellenőrzések elvégzése, ezek dokumentációja, az eredmények elemzése és szükség esetén a minőség javítására vonatkozó javaslattétel.

Felkeltette érdeklődésedet ez az álláshirdetést? Küldd el önéletrajzod még ma!
Telefonos és Skype-interjúra is van lehetőség, nem szükséges személyesen ideutaznod, hogy megtudd a részleteket!

Végzettség:
Kohómérnök végzettség, vagy folyamatban lévő kohómérnöki tanulmányok (befejezés ideje legkésőbb 2017. márciusa).

Szakmai tapasztalat:

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban).

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.