LEAN mérnök | LEAN Engineer - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Szívesen dolgoznál olyan munkakörben, ahol időről-időre külföldre is utazhatsz? Tapasztalt Lean mérnök vagy, folyékony angolnyelv-tudással? Akkor ez az állás tetszeni fog!

Innovatív gyártócég megbízónk LEAN mérnököt keres, az alábbi feladatok ellátására:
- fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése és javaslattétel a beszállítók számára
- a LEAN stratégia és a fejlesztések végrehajtásában vezetőként-irányítóként való részvétel
- a Lean szemlélet átadása a munkatársaknak, segítség nyújtása az ismeretek elsajátításában.

Ha érdekesen hangzik a lehetőség, küldd el önéletrajzod még ma!

Végzettség:
Műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Folyamatfejlesztési (Process Improvement) tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ebben a munkakörben fontos, hogy könnyen megtalálja a hangot munkatársaival - kiváló kommunikációs készség, angolnyelven is!, vezetői adottságok és tapasztalat, képesség mások motiválására, prezentációs készségek szükségesek.

További követelmények:
- Six Sigma eszközök gyakorlati ismerete (legalább Green Belt)
- Analitikus, vevőorientált gondolkodásmód

Műszaki területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.