Ügyvezetői asszisztens | Executive assistant - Tatabánya környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Multinacionális autóipari partnerünk számára keresünk angolul és németül is beszélő, felsőfokú végzettséggel rendelkező ügyvezetői asszisztenst.

Ebben a munkakörben Önnek szervezési, adminisztratív és fordítási feladatai is lesznek, az alábbiak szerint:
- Ügyvezető napi munkájának támogatása
- Vezetők utazásainak teljes körű szervezése
- Vállalati rendezvények, workshopok, meetingek körüli szervezési teendők ellátása
- Vezetői értekezletek előkészítése, adminisztrációja
- Érkező vendégek fogadása, vendéglátás
- Marketing feladatok elvégzése, koordinálása
- Sajtóanyagok összeállítása, ellenőrzése, prezentációk készítése
- Heti hírújság szerkesztése
- Munkaidő- nyilvántartás kezelése
- SAP igények létrehozása
- Szerződéskezelés és számlakezelés részfolyamatának működtetése és irattárazás
- Általános adminisztrációs feladatok elvégzése
- Társasági ügyek intézése, közhivatalokkal és állami szervekkel való kapcsolattartás
- Angol – magyar, magyar – angol fordítások elvégzése, ellenőrzése

Ha felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el még ma önéletrajzát! Most nem keres állást? Küldje tovább hirdetésünket ismerőseinek!

Végzettség:
Főiskolai vagy egyetemi végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Ügyvezetői asszisztens munkakörben szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Ebben a munkakörben tárgyalóképes angolnyelv- és legalább társalgási németnyelv-tudás szükséges. Az ideális jelölt magabiztosan kezeli a MS Office szoftvereket, prezentáció-készítésben gyakorlott. Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, proaktív, önálló döntéshozatalra képes, nagy mértékben rugalmas.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Multinacionális vállalatnál, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előny.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.