Könyvelő | Accountant - Esztergom környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Folyamatosan fejlődő, innovatív ipari vezető céghez keresünk főkönyvi könyvelőt.

Ebben a munkakörben az alábbi feladatok várnak Önre:
- Havi zárásokban való aktív részvétel; könyvelési, ellenőrzési, egyeztetési faladatok
- Főkönyvi könyvelési tételek kontírozása és rögzítése magyar számviteli és USGAAP szabályok szerint
- Havi, negyedéves egyeztetők elkészítése a meghatározott főkönyvi számlák tekintetében tekintetében (analitika-főkönyv tételes egyeztetése)
- Ad-hoc és rendszeres riportálási feladatok a záráshoz kapcsolódóan
- Export fuvarszámlák, vámhatározatok folyamatos, naprakész könyvelése
- Kiküldetésekkel kapcsolatos teljes körű és hiánytalan adminisztráció biztosítása, illetve a főkönyvben könyvelendő bankszámlák könyvelése
- Könyvvizsgálat támogatása

Végzettség:
Minimum középfokú gazdasági végzettség
Mérlegképes könyvelő végzettség

Szakmai tapasztalat:
Multinacionális környezetben eltöltött legalább 3 év tapasztalat, könyvelői munkakörben.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt:
- megalapozott számviteli és adózási ismeretekkel rendelkezik és ezeket a gyakorlatban is alkalmazza,
- ismeri a számviteli és adózási szoftvereket ( Excrel, Word, Outlook ), valamint a gyakorlatban is használja ezeket,
- precíz, felelősségteljes munakvégzés jellemzi.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Angolnyelv-tudás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.