SMT Technikus - Tatabánya

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Tatabánya, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
SMT technikust keresünk nyugodt munkatempójú gyártócéghez. Van már ilyen tapasztalatod, és beszélsz angolul vagy németül? Akkor ez a neked való állás!

Ebben a munkakörben ezek a feladatok várnak rád:
- Gyártósorokban használt gépek, berendezések karbantartási és hibajavítási tevékenységének elvégzése.
- Gyártóberendezések üzembiztonságának, működőképességének ellenőrzése.
- Gépek és tartalék alkatrészek nyilvántartása.
- Gyártóberendezések átépítése, mozgatása, berendezések üzembe helyezése.

Céges buszjárat sajnos nincs, de a bejárást támogatja a cég!
Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el önéletrajzod az allas@gyhr.hu e-mail címre, és kollégáink keresni fognak a részletekkel!

Végzettség:
Középfokú műszaki végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 2-3 év SMT technikusként vagy karbantartóként szerzett tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Legalább kommunikációs angol- vagy németnyelv tudás (tárgyalóképes nyelvtudás előny), számítógépes ismeretek.
Önálló munkavégzés, analitikus gondolkodásmód.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezető multinacionális vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
A következő típusú gépeken szerzett tapasztalat:
DEK vagy EKRA pasztázó
Siemens Siplace beültetőgép
Rehm reflow-kemence
AOI (automata optikai vizsgálóberendezés)
SPI, pasztázási folyamatismeret.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.