Vevői minőségbiztosítási mérnök | Customer Quality Assurance Engineer - Esztergom környéke

GY-HR Solutions Kft.

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom, Komárom-Esztergom megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz:
- Német vevőkkel való elsődleges kapcsolattartás.
- A vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése a KPI célok elérése érdekében.
- A mérnöki dokumentáció (Control Plan, FMEA, IPCC, CI) karbantartása.
- A vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, a javító intézkedések bevezetése.
- A beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező szakembert keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt:
- német és/vagy angol nyelven magabiztosan kommunikál írásban és szóban egyaránt
- CQE területen minőségügyi mérnöki tapasztalattal rendelkezik
- minőségügyi szabványok -és problémamegoldó eszközök ismeretével bír
- vevőorientált
- nyitott új dolgok elsajátítására
- tervezési és szervezési készséggel rendelkezik
- kreatív és jól kommunikál.

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, fejlődő autóipari vállalat.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök:
Ha angol és német nyelven egyaránt kommunikál.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerőközvetítés, Munkaerőkölcsönzés

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Szent Borbála tér 6.
2800 Tatabánya
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.