Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Üzleti munkatárs

Cégnév: Groupama Garancia Biztosító Zrt.
Körzet: Csongrád megye
Feltöltve: 2013.06.21.

Üzleti munkatársakat keresünk Szeged, Hódmezővásárhely, Szentes, Csongrád és Makó városba, illetve vonáskörzetébe.

Fő feladatok:
- lakossági ügyfelekkel való kapcsolattartás
- lakossági igények felmérése
- széles biztosítási és pénzügyi termékportfóliónk bemutatása és értékesítése
- nyugdíjtervezéshez tanácsadás, nyugdíjprogramjaink értékesítése

Elvárások:
- érettségi bizonyítvány
- büntetlen előélet - erkölcsi bizonyítvány
- szabálykövetés
- ügyfélközpontúság
- értékesítési területen szerzett tapasztalat
- sikerorientáltság
- precíz, pontos munkavégzés
- üzleties megjelenés

Amit kínálunk:
- főállású munkaviszony
- meglévő állomány ápolásának lehetősége
- teljesítménytől függő versenyképes jövedelem
- térítésmentes szakmai továbbképzések
- rugalmas munkaidő

A szakmai önéletrajzokat várjuk a csongrad@groupamagarancia.hu címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Groupama Garancia Biztosító Zrt.