Üzletkötő

Groupama Biztosító Zrt.

A munkavégzés helye
Budapest, XIV. kerület, Erzsébet királyné útja 1/C.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Groupama Biztosító Zrt. üzleti ügyfélszolgálati feladatokat is ellátó üzletkötő munkatársakat keres.
Fő feladatok:
○ pénzügyi szolgáltatások értékesítése (az OTP Bankcsoport termékskálájával kiegészítve)
○ igényfelmérés, nyugdíjtervezés
○ ügyfelekkel való kapcsolattartás

Egyéb béren kívüli juttatások

○ alkalmazotti jogviszony
○ stabil, nemzetközi cég háttere
○ teljesítményorientált, versenyképes (potenciálisan kiemelkedő) jövedelem
○ térítésmentes szakmai továbbképzések
○ szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
○ meglévő állomány ápolásának lehetősége
○ rugalmas munkaidő
○ mentor segítsége a betanulási folyamatban
○ technikai háttér, számítógép biztosítása
○ irodahasználat
○ gépjármű-költség térítés lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

További részletes tájékoztatás személyes találkozón. Pályázatát, önéletrajzzal ellátott levelében a gabor.balsay@groupama.hu cimre várjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

○ érettségi bizonyítvány
○ büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
○ ügyfélközpontúság, jó kapcsolatteremtő készség
○ üzleties megjelenés
○ kiváló kommunikációs készség
○ pontos, precíz, céltudatos munkavégzés
○ felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előny:
○ értékesítési területen szerzett tapasztalat
○ biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

- Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat