Ügyvezetői asszisztens

Greiner Bio-One Hungary Kft.

A munkavégzés helye
9200 Mosonmagyaróvár, Fertősor 7.
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- az ügyvezető munkájának támogatása
- vendégek fogadása és az ezzel kapcsolatos vendéglátói feladatok lebonyolítása
- általános asszisztensi feladatok: levelezés, telefonos ügyintézés, szerződések naprakész nyilvántartása, irodai beszerzések
- vállalati utazások, rendezvények szervezése
- kapcsolattartás az anyavállalattal és a társosztályokkal
- marketing jellegű feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

13. havi bér, hűségprémium, cafeteria, egyéb ösztönző juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai/egyetemi hallgató

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2) és
Német nyelv - Középszint (B2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- problémamegoldó képesség
- jó kommunikációs- és szervező készség
- megbízható, proaktív személyiség, aki képes az önálló munkavégzésre

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Greiner Bio-One tevékenysége felöleli a preanalitika, a labortechnika (BioScience), a diagnosztika, valamint az OEM (Original Equipment Manufacturer) területét, illetve Európa egyik legkorszerűbb sterilizáló technológiát alkalmazó vállalata, a MediScan is a Greiner Bio-One tulajdona. Széles termékpalettájával az orvosi eszközöket és műszereket gyártó és forgalmazó cégek élvonalába tartozik.

A cég címe

Fertősor 7.
9200 Mosonmagyaróvár

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat