Eladó

GrandVision Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Miskolc (Észak-magyarországi régió)
Munkaidő
részmunkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Társaságunk bevásárlóközpontban lévő optikai szaküzletébe keresünk 6 órás ELADÓ munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

• Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
• Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
• A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
• Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
• Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
• Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
• Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

• Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
• Jó kommunikációs képesség
• Motivált és érdeklődő személyiség
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

• Értékesítési (eladói) tapasztalat előny
• Látszerész végzettség előny
• Idegen nyelv tudása előny

Amit kínálunk:

• Részmunkaidős 6 órás foglalkoztatást
• Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
• Jó munkahelyi légkört
• Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye: Miskolc (Észak-magyarországi régió)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát és rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a https://grandvision.hrfelho.hu/ oldalon keresztül.

Jelige: „Vision Express- Miskolc”

Információk a kiválasztási folyamatról

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy értesíteni kizárólag a személyes elbeszélgetésre kiválasztott pályázókat tudjuk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A GrandVision Hungary Kft a magyar optikai piac vezető szereplője, a közel 40 országban jelen lévő GrandVision B.V.-nek magyarországi leányvállalata.

Cégünk Magyarországon két optikai kiskereskedelmi hálózattal és e mellett Csehországban és Szlovákiában GrandOptical néven 63 optikai üzlettel van jelen.

A cég címe

Bocskai út 134-146. A.ÉP.1.EM
1113 Budapest