LEGYÉL A MUNKATÁRSUNK!

Pécsi Ofotért üzletünkbe olyan érettségizettek jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznának optikai termékek értékesítésével, ajánlásával.

Feladataid lesznek:
  • Vásárlóinkat végigkíséred az egész értékesítési folyamaton a meghatározott értékesítési irányelvek szerint: az üzletbe való belépéstől egészen a termék kiadásáig;
  • Tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztását.
Elvárásaink:
  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés
Előnynek számít:
  • Értékesítési (eladói) tapasztalat
  • Látszerész végzettség
  • Ha nem félsz idegen nyelven megszólalni
Amit kínálunk:
  • Részmunkaidős 6 órás foglalkoztatást
  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye: Pécs (Dél-dunántúli régió)

Önéletrajzot a hr@grandvision.hu e-mail címre várjuk „Pécs” jeligével.
Elküldöm az önéletrajzomat