Értékesítési munkatárs

GrandVision Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Vác (Közép-magyarországi régió)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

LEGYÉL A MUNKATÁRSUNK!

Váci Ofotért üzletünkbe olyan érettségizettek jelentkezését várjuk, akik szívesen foglalkoznának optikai termékek értékesítésével, ajánlásával.

Feladatok:
- Vásárlóinkat végigkíséred az egész értékesítési folyamaton a meghatározott értékesítési irányelvek szerint: az üzletbe való belépéstől egészen a termék kiadásáig;
- Tanácsaiddal segíted a számukra megfelelő termék kiválasztását.

Elvárások:
- Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
- Jó kommunikációs képesség
- Motivált és érdeklődő személyiség
- Ügyfélközpontú gondolkodás
- Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:
- Értékesítési (eladói) tapasztalat
- Látszerész végzettség
- Ha nem félsz idegen nyelven megszólalni

Amit kínálunk:
- Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
- Jó munkahelyi légkört
- Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye: Vác (Közép-magyarországi régió)

Önéletrajzot a hr@grandvision.hu e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A GrandVision Hungary Kft a magyar optikai piac vezető szereplője, a közel 40 országban jelen lévő GrandVision B.V.-nek magyarországi leányvállalata.

Cégünk Magyarországon két optikai kiskereskedelmi hálózattal és e mellett Csehországban és Szlovákiában GrandOptical néven 63 optikai üzlettel van jelen.

A cég címe

Bocskai út 134-146. A.ÉP.1.EM
1113 Budapest