Konyhai kisegítő- Egyesült Királyság

GoWork Recruitment/Munka határok nélkül

A munkavégzés helye
Nagy-Britannia egész területe
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Folyamatosan
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
430-450.000 Ft/hó nettó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nagy-britanniai vidéki szállodákba, éttermekbe keresünk szakképzett, vagy releváns szakmai tapasztalattal nem rendelkező munkavállalókat!
A munkakör: konyhai mosogatás, konyhai alap szakács munkák ellátása, konyhai kisegítő munka

Egyéb béren kívüli juttatások

Szállás+étkezés minden esetben biztosítva a munkaadó által minimális térítési díj fejében (0-150 GBP/hó)

Információk a kiválasztási folyamatról

Angol nyelvű, fényképes önéletrajzokat várunk a jelentkezes@gowork.hu email címre, párok, barátok jelentkezését is szívesen várjuk! További részletekért kattints a linkre: https://goo.gl/8g4TTz

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.23. (még 18 nap van hátra)

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

3-4-5*-os szállodák, illetve éttermek Nagy-Britannia egész területéről

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Nagy teherbírás
Dolgozni akaró és tudó mentalitás
Legalább alapfokú angol nyelvtudás
Alkalmazkodó képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Hisszük és tudjuk, hogy elhagyni az otthonunkat, a komfort zónánkat bátor vállalkozás és mindenképpen előnyünkre válik, és pozitív irányba formálja a jellemünket. Hiszünk a változásban és a kemény munka gyümölcsében.
Nálunk sokféle munkalehetőség közül válogathatsz, ha a szállodaiparban szeretnéd kipróbálni magad, vagy már benne dolgozol, de váltani szeretnél, akár a szakmai fejlődésed szem előtt tartva, vagy csak egyszerűen egy jobban fizető pozíció elnyerése miatt.
Jelenleg számos külföldi (Anglia, Málta, Ciprus, Dánia és hajós (folyam/óceán), továbbá egyre dinamikusabban bővülő hazai szállodai/vendéglátós munkák várnak Rád.

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

Üllői út 25
1091 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Horváth Balázs
Tel.: +36203653151
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat