Junior controller

Goodwill Pharma Orvos és Gyógyszertudományi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft

A munkavégzés helye
Cserzy M u 32., Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• Részvétel a kereskedelmi tevékenységhez kapcsolódó controlling feladatokban
• Tervezési és beszámolási rendszerek üzemeltetése
• Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban, belső/külső riportok készítésében
• Controlling vezető munkájának támogatása
• Elemzések, prezentációk készítése a társaság vezetése részére
• Eseti és statisztikai riportolási feladatok
Elvárásaink:
• Felsőfokú gazdasági végzettség
• Aktív középfokú angol nyelvtudás
• Office, főként erős Excel ismeretek
• Vállalatirányítási rendszer-ismeret előnyt jelent
• 1-2 év controlling tapasztalat előnyt jelent
Amit nyújtunk:
• Versenyképes fizetést egy fiatal csapat tagjaként, dinamikus munkakörnyezetben

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő, meghatározó piaci részesedéssel rendelkező, gyógyszeripari érdekeltségű nagykereskedelmi cég.

A cég címe

Cserzy M u 32.
6724 Szeged