Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Automatizálás mérnök gyakornok

Cégnév: Givaudan Hungary Kft.
Körzet: Makó
Feltöltve: 2013.04.24.
Givaudan piacvezető ízesítő- és illatanyaggyártó vállalat. Közel 9000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A makói üzem leginkább sós ízesítő alapanyagokat gyárt. Ízesítőanyagainkat az élelmiszeripar számos területén használják partnereink. Gyárunk kapacitásának folyamatos növeléséhez munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Az automatizálási csapat napi munkájának támogatása, műszaki dokumentációk előkészítése és meglévő tervdokumentációk változásainak rögzítése
- Részvétel a meglévő technológiák beüzemelésben üzemeltetésében és tesztelésében
- Hibaanalízisek, riportok, működési és működtetési leírások készítése
- Kisebb automatizálási projektek önálló kidolgozása

Elvárások:
- Befejezett vagy folyamatban lévő Bsc vagy Msc villamosmérnök vagy mérnök informatikus automatizálási területhez kapcsolódó tanulmányok
- Siemens PLC, S7, WINCC ismeretek
- Széleskörű számítástechnikai ismeretek
- Elektromos tervdokumentációk olvasásában való jártasság
- Villamos tervezői szoftverek ismerete ( ACAD, EPLAN)
- Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
- Önálló, sokoldalú, rugalmas és logikus gondolkodás
- Jó tervezési és szervezési kepeségekkel rendelkezik
- Céltudatos szemléletmód, felelősségteljes hozzáállás

Amit mi kínálunk:
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség nemzetközi környezetben
- Fiatal, dinamikus csapat
- Versenyképes gyakornoki jövedelem

Munkavégzés helye: Makó

Jelentkezéseket várjuk a hungary.job@givaudan.com e-mail címre.

Régió: Makó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Givaudan Hungary Kft.