Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Víz- és szennyvíztechnikus

Cégnév: Givaudan Hungary Kft.
Körzet: Makó
Feltöltve: 2013.04.24.
Givaudan piacvezető ízesítő- és illatanyaggyártó vállalat. Közel 9000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A makói üzem leginkább sós ízesítő alapanyagokat gyárt. Ízesítőanyagainkat az élelmiszeripar számos területén használják partnereink. Gyárunk kapacitásának folyamatos növeléséhez munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Víz és szennyvíztechnikus

Feladatok:
- A víztisztító és a szennyvíztisztító rendszerek üzemeltetésének teljes körű felügyelete
- A fentiekhez kapcsolódó ellenőrzési és karbantartási feladatok felügyelete, szükség esetén elvégzése
- Víz- és szennyvízfeldolgozó mérési eredményeinek értékelése, a rendszerek beállításának szükség szerinti módosítása
- A vegyszerfelhasználás irányítása, annak optimalizálása
- A tisztítási, fertőtlenítési feladatok folyamatos nyomon követése
- A tartalék alkatrészek beszerzési és készletezési tervének segítése
- A vízszivattyúk karbantartásának felügyelete
- Öblítési és mintavételezési terv végrehajtása ellenőrzése, hiányosságok azonosítása, javaslatok előkészítése
- A szükséges dokumentációk pontos vezetése
- Szükség esetén a karbantartó csapat munkájának támogatása

Elvárások:
- Technikusi és/vagy középiskolai végzettség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Gyors döntési képesség
- Rugalmasság
- Csapatjátékos szemlélet

Előny:
- Létesítmény fenntartási/ víztisztító/ szennyvíztisztító tapasztalat
- Az alábbi bizonyítványok valamelyikének megléte:
Vízműkezelő
Szennyvíztechnológus
Víztechnológus
Vízügyi technikus

Amit mi kínálunk:
- Változatos, kihívásokkal teli munkakör
- Tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség nemzetközi környezetben
- Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Makó

Jelentkezéseket várjuk a hungary.job@givaudan.com e-mail címre.

Régió: Makó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Givaudan Hungary Kft.