Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Termelési operátor

Cégnév: Givaudan Hungary Kft.
Körzet: Makó
Feltöltve: 2013.04.06.
Givaudan piacvezető ízesítő- és illatanyaggyártó vállalat. Közel 9000 munkavállalót foglalkoztat világszerte.

A makói üzem leginkább sós ízesítő alapanyagokat gyárt. Ízesítőanyagainkat az élelmiszeripar számos területén használják partnereink. Gyárunk kapacitásának folyamatos növeléséhez munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:
- A rábízott berendezések üzemeltetése és felügyelete az érvényes utasítások alapján
- A gyártási technológia jól körülhatárolt részfeladatának elvégzése
- A gyártási folyamat zavartalanságának biztosítása, a gépek alapanyaggal való ellátása
- A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása
- A rábízott gépek, berendezések, munkaterületek tisztán tartása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Tapasztalat termelési területen
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Három műszakos munkarend vállalása folyamatos műszakrendben
- Rendszeres, alapos munkavégzés
- Önálló munkavégzésre és cselekvésre képes

Előnyként értékeljük:
- Élelmiszeripari végzettség és/vagy tapasztalat
- Érvényes könnyűgép-kezelői vizsga (elektromos)

Amit kínálunk:
- Modern munkakörnyezet zöldmezős beruházással épült új gyárépületben
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Globális vállalat
- Ingyenes céges buszjárat biztosított a műszakban dolgozó munkatársak részére az alábbi útvonalon: Szeged-Deszk-Klárafalva-Ferencszállás-Kiszombor-Makó

Munkavégzés helye: Makó

Jelentkezéseket várjuk a hungary.job@givaudan.com e-mail címre.

Régió: Makó

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Givaudan Hungary Kft.