Szerviztechnikus

GI-GA Farm Kft.

A munkavégzés helye
Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Vas megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A GI-GA Farm Kft. szerviztechnikus munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

- mezőgazdasági gépek üzembe helyezése, beállítása, üzemeltetés szakmai támogatása
- tervezett karbantartások elvégzése
- mezőgazdasági gépek teljes körű helyszíni javítása
- szükséges alkatrészigény felmérése

Elvárások:

- mezőgazdasági gépszerelő/ autóvillamossági szerelő /, vagy autószerelő , műszaki végzettség
- alapvető számítástechnikai ismeret
- B kategóriás jogosítvány
- önálló, precíz munkavégzés
- hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
- a megjelölt területi lakóhely

Amit kínálunk:

- stabil, hosszútávú munkalehetőség
- kiemelt alapbér + teljesítmény arányos jutalék
- szervizautó, laptop, mobil telefon
- béren kívüli juttatás
- szakmai támogatás, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

a)
- Komárom-Esztergom megye, Fejér megye, Veszprém megye

b)
- Vas megye, Veszprém megye, Győr-Moson Sopron megye

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő mezőgazdasági termékek értékesítésével foglalkozó cég, fiatalos lendületes csapat, családias légkör.

A cég címe

Baross G u 11
2884 Bakonyszombathely

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat