Üllőre csúsztatott 2 műszakba targoncavezetőket keresünk!

Gemini HR Kft

A munkavégzés helye
Üllő, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- áru átvétel
- árú összekészítés
- egyéb raktári feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Munkáltatói hozzájárulás a régi típusú targoncás jogosítvány megújításához
- Bekerülési lehetőség saját állományba
- Bejárási támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Üllőre partner cégünkhöz targoncavezetőket keresünk csúsztatott 2 műszakba, azonnali kezdéssel!

Munkarend:
Hétfőtől-péntekig
2 műszak ( 06.00-14.30. és 13.30-21.00)

Feltétel:
Targoncás jogosítvány (3324)

Előnyt jelent:
Magas emelésű targoncázásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
- családias légkör
- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes jövedelem

Jelentkezni elsősorban emailben küldött önéletrajzzal!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Pontosság
Rugalmasság
Precizítás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A teljes egészében magyar tulajdonú Gemini HR Kft 2013-ban alakult meg. A négy tulajdonos több éves szakmai tapasztalatot szerzett a munkaerő-kölcsönzés terén, mielőtt megalapították saját cégüket.

A vállalkozás célkitűzése, hogy partnerei részére olyan munkaerő-kölcsönzési hátteret nyújtson, mely biztos alapokon nyugszik, folyamatosságot tesz lehetővé és rugalmasan alakítható. Ezért a tulajdonosok közvetlenül, napi kapcsolatban állnak megbízóinkkal és munkavállalóinkkal, elkerülve a személyi változásokat a kapcsolattartásban.

Fontos számunkra, hogy ne csak céges ügyfeleink legyenek elégedettek munkánkkal, hanem a hozzánk bizalommal forduló álláskeresők is. A kölcsönzött munkatársainkat a törvényi előírásoknak megfelelően munkaszerződéssel alkalmazzuk.

A cég címe

Bárdos lakópark 2/a fsz
2800 Tatabánya