Növénynemestés – diákmunka, kiemelt bérezéssel

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Kozármisleny, Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Növénynemestés – Diákmunka, KIEMELT BÉREZÉSSEL

Feladatok:

• magszámlálás,
• csomagolás,
• címkézés,
• betakarításban kisegítés,

Elvárások:
• nappali tagozatos hallgató/tanulói jogviszony,
• legalább 1 egész napos ráérés

Amit kínálunk:
• kiemelt bérezés,
• hosszú távú együttműködés lehetősége,
• tanulási, fejlődési lehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél.

Munkavégzés helye:
• Baranya megye - Kozármisleny

Munkaidő:
• 8 órás

• Fényképes önéletrajzzal a pecsi.barbara@furgediak.hu e-mail címen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pécsi Barbara
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat