Gyorséttermi Diákmunka

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Budaörs, Vecsés, Győr, Mosonmagyaróvár, Tatabánya, Budapest
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budaörs, Mosonmagyaróvár, Győr, Vecsés,
Budapest M3, Budapest M5,
Budapest M1-M7 kivezető (Bp 11. ker Sasadi u.)

Munkakör:
• éttermi dolgozó

Feladatok:
• ételkészítés (hambi, Sali, SATBURESZ!  stb.)
• rendelésfelvétel, kasszázás
• Éttermi egyéb feladatok

Amit kínálunk:
• Nagyon magas, 900 Ft/óra bruttó bér
• Béren felül 18:00 óra után 30% pótlék!
• + Fizetett Szabadság!
• Órarend barát munkaidő-beosztás
• diáktársakkal dolgozhatsz, kiváló hangulatban

• Életkedv, rugalmasság, tenni akarás
• 16+
• nappali tagozatos DIÁK jogviszony

Munkavégzés helye:
Budaörs 2 étterem(!), Mosonmagyaróvár, Győr, Vecsés, Tatabánya,
valamint Budapesten az M1 M7 kivezető (Bp 11. ker. Sasadi u.), M3-as és M5-ös éttermei.

Jelentkezz a meki@furgediak.hu e-mail címen vagy a 70/370-1020 telefonszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.