Gyorséttermi Diákmunka Budapest

Fürge Diák Iskolaszövetkezet

A munkavégzés helye
Győr, Mosonmagyaróvár, Tatabánya
Munkaidő
részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkakör:
• éttermi dolgozó

Feladatok:
• ételkészítés (hambi, Sali, SATBURESZ!  stb.)
• rendelésfelvétel, kasszázás
• Éttermi egyéb feladatok

Amit kínálunk:
• Órarend barát munkaidő-beosztás
• Fizetett Szabadság!
• személyzeti étkezés
• Pótlékok, egyéb juttatások, kedvezmények
• fiatalokkal dolgozhatsz, kiváló hangulatban

• 16+
• nappali tagozatos DIÁK jogviszony
• Életkedv, rugalmasság, tenni akarás

Munkavégzés helye:
Mosonmagyaróvár, Győr, Tatabánya

Jelentkezz a meki@furgediak.hu e-mail címen vagy a 70/370-1020 telefonszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk fő profilja a munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés, azaz a munkaerőpiac kínálatának és keresletének optimális összekapcsolása. Megkeressük a cégek számára az ideális munkatárs-jelölteket és ezzel párhuzamosan felkutatjuk az álláskeresők részére a legmegfelelőbb munkalehetőségeket. Kínálatunkban vannak időszakos és folyamatos munkalehetőségek egyaránt, a betanított munkától a szakmai speciális feladatokig.