Tisztító és karbantartó munkatárs

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt

A munkavégzés helye
Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.), Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.23.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• főgyűjtő csatornákban (zárt terekben) való munkavégzés, és különböző szennyvíztelepi műtárgytisztítási feladatok ellátása;
• csapadékvizet és szennyvizet elvezető csatornahálózatok tisztítása, karbantartása és a karbantartásra szolgáló célgépek, berendezések kezelése, üzemeltetése;
• a napi munkavégzésre kijelölt célgépeken lévő eszközök, felszerelések ellenőrzése és karbantartása, szükség esetén ezek cseréje, vagy pótlása.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
• hosszú távú stabil munkalehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
• változatos feladatok, önálló munkavégzés

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha Ön:
• érdeklődik Budapest csatornahálózatának felépítése iránt;
• szereti a kreativitást igénylő problémamegoldásokat;
• egy összetartó csapat tagjaként képzelte el a munkavégzést, küldje el önéletrajzát és a fizetési igényét, a pozíció megjelölésével az allas@fcsm.hu e-mail címre!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

C

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• jó fizikum és egészségi állapot,
• C kategóriás jogosítvány.

Előny:
• hálózatüzemeltetési tapasztalat,
• vákuum szivattyúk és nagynyomású víz szivattyúk kezelésében, karbantartásában való jártasság.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., mint a legnagyobb hazai környezetvédelmi szolgáltató cég, szennyvízelvezetési és -tisztítási alapfeladatán túl küldetésének tekinti, hogy tevékenységével élen járjon a környezetbarát technológiák és fejlesztések meghonosításában, többek között a bioenergia előállításában.
A társaság minden dolgozója munkájával a XXI. század technikai, társadalmi és humán igényeinek megfelelően, magas színvonalon, ügyfélbarát módon, innovatívan kívánja teljesíteni az általa kiszolgált közösségek igényeit és elvárásait.

A cég címe

Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.)
1087 Budapest