Villanyszerelő

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt

A munkavégzés helye
Budapest területe
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:

• közép és kisfeszültségű áramhálózat kiépítése, szerelése és javítása a Társaság létesítményeiben, hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása, üzemzavar elhárítása,
• villamos berendezések bekötése, üzemképes állapotban tartása, javítása, azok szabvány szerinti kezelése, karbantartása,
• villamossági rendszer karbantartási terveinek végrehajtása,
• villamos ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások végzése,
• feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek koordinálása,
• a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése.

Egyéb béren kívüli juttatások

- jóléti juttatások
- munkásszállás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

műszaki - szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség,
• min. 1-3 év szakmai gyakorlat,
• B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
• kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
• pontos, precíz munkavégzés,
• mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., mint a legnagyobb hazai környezetvédelmi szolgáltató cég, szennyvízelvezetési és -tisztítási alapfeladatán túl küldetésének tekinti, hogy tevékenységével élen járjon a környezetbarát technológiák és fejlesztések meghonosításában, többek között a bioenergia előállításában.
A társaság minden dolgozója munkájával a XXI. század technikai, társadalmi és humán igényeinek megfelelően, magas színvonalon, ügyfélbarát módon, innovatívan kívánja teljesíteni az általa kiszolgált közösségek igényeit és elvárásait.

A cég címe

Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.)
1087 Budapest