Ingatlanközvetítő-, és tanácsadó

Foki-Plan Kft.

A munkavégzés helye
Balatonalmádi, Balatonfüred, Siófok, Veszprém, Somogy megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata Ingatlanközvetítőket keres Siófok, Balatonlelle, Balatonfüred, Balatonalmádi, valamint Veszprém területére!

Feladatok:
- piaci megbízáskötés
- érdeklődések generálása
- prezentációk, ajánlatok menedzselése
- adminisztráció

Amit kínálunk:
- stabil háttér
- kimagasló jutalék
- gyakorlatorientált képzési rendszer
- mentori támogatás
- marketing eszközök és hirdetések támogatása
- irodai háttér

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

- kiváló kommunikációs készség
- csapatmunkára való képesség
- ügyfélközpontú gondolkodásmód
- számlaképesség
- tudásszomj

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A teljes körű ingatlanmegoldásokat kínáló OTP Ingatlanpont Kft. 2011-ben jött létre az OTP Bankcsoport tagjaként, melynek Stratégiai Partnereként munkavállalókat keresünk siófoki és balatonfüredi irodáinkba.
Az OTP Ingatlanpont célja Magyarország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjévé válni, amely az OTP adta alapok segítségével, hatékony működésre építve segít ügyfeleinek ingatlanokat eladni és venni. Víziónk, hogy az OTP Ingatlanpont Magyarország legprofesszionálisabb és legmegbízhatóbb ingatlanközvetítőjévé váljon, amelynél az ingatlanvétel és eladás egyszerű, átlátható, gyors és kényelmes folyamattá válik.

A cég címe

Dózsa György u. 1.
8600 Siófok