Szerviztechnikusok (Mechanikai vagy elektronikai terület)

FODOR HR

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SZERVIZTECHNIKUSOK
(MECHANIKAI VAGY ELEKTRONIKAI TERÜLET)

Megbízónk, a SEW EURODRIVE, egy németországi központú, vezető piaci szerepet betöltő nemzetközi vállalat, amely több mint 80 éves múlttal rendelkezik az ipari hajtások területén. Ügyfelei között szerepelnek a legnevesebb német és nemzetközi gyártó cégek. Budapesti leányvállalatuk bővíti szerviztevékenységét, így új munkatársakat keres.

Feladatok:

• hajtóműves motorok mechanikai vagy elektromos javítása, szerelése,
• kapcsolattartás a szerviz ügyfeleivel, hívások fogadása, tájékoztatás nyújtása,
• adminisztratív feladatok: ajánlatadás, rendelésfelvétel, elvégzett munkák dokumentálása,
• a szervizhez tartozó alkatrész- és áruraktár naprakész kezelése, az ügyviteli szoftver használata,
• a szerviz rendjének, műszaki felkészültségének folyamatos biztosítása,
• napi munkavégzés a cég budapesti székhelyén lévő műhelyben, esetleges alkalmi kiszállásokkal az ügyfelekhez.

Elvárások:

• szakmailag igényes, fejlődőképes, a feladatokhoz rugalmasan alkalmazkodó, talpraesett személy,
• ipari gépek vagy berendezések szervizelésében, összeszerelésében, karbantartásában vagy üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
• élénk szakmai érdeklődés,
• jó kommunikációs képességek: mind személyesen, mind telefonon képes a színvonalas, kulturált kapcsolattartásra az ügyfelekkel és a kollégákkal,
• precíz, gondos személyiség.

Előny:

• angol- vagy németnyelv-tudás,
• darukezelői, targoncavezetői vizsga,
• raktárkezelési tapasztalat.

Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fejvadászattal, Humán-erőforrás (HR) tanácsadással foglalkozunk.

A cég címe

FODOR HR
Kapy u. 14.
1025 Budapest