Varró/Varrónő

FLOORATTO Kft.

A munkavégzés helye
Vértesszőlős, Határ út 1-3. (Sztráda Üzletház), Tatabánya
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.09.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A DIEGO egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat. Fő termékcsoportjait a laminált padló, szőnyeg, padlószőnyeg, PVC, függöny, tapéta, és az ezekhez tartozó kiegészítők alkotják.
Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően bővítjük vértesszőlősi áruházunk csapatát és munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Gyorsvarrógép kezelése
- Függönyök varrása illetve értékesítése
- Alapanyagok kiszabása

Amit kínálunk:
- Fiatalos, lendületes és jó hangulatú csapat
- Segítség a betanulás ideje alatt
- Professzionális berendezések és igényes munkakörnyezet
- Megbecsülés
- Stresszmentes munkahely
- Szabad vasárnap
- Szakmán belül is kiemelkedő jövedelem

Információk a kiválasztási folyamatról

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik professzionális munkakörnyezetben és egy fiatalos csapatban szeretnének dolgozni. Fényképes önéletrajzokat a tatabanya@diego.hu címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Kiemelkedő kommunikációs készség
Önálló és igényes munkavégzés
Igényes megjelenés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

DIEGO
Hat.ár út 1-3
2837 Vértesszőlős