Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Kereskedelmi munkatárs

Cégnév: FAKTUM BÚTOR KFT.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.09.13.
A Faktum Bútor Kft.

kereskedelmi munkatársat keres

Célja: Elsődleges feladata a webes megrendelések kezelése, webáruház működtetése, valamint hatékonyan tudja támogatni a napi kereskedelmi és marketinges folyamatokat.

Feladatok:
A bejövő webes megrendelések feldolgozása (megrendelések fogadása, visszaigazolása, nyomon követése)
Webes ügyfélszolgálat, admin felület kezelése
Céges aktivitások közösségi oldalakon
Weboldalaink látogatottságának növelése online marketing eszközökkel
Értékesítési és webes statisztikák, kimutatások készítése
Piaci trendek nyomon követése
Kereskedelmi osztály munkájának támogatása

Követelmények:
Webes értékesítésben és online marketingben szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
MS Office, Photoshop készségszintű felhasználói ismerete
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
Jó kommunikáció, kiegyensúlyozottság, precizitás
Döntésképesség, koordinálás, önállóság a szükséges feladatok ellátásához
A munkáért való felelősségvállalás
Gyors munkatempó

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy cégünknél magas emberi és szakmai elvárásoknak kell megfelelnie.

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Közvetlen hangulatú cégkultúra
Mobiltelefon
Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
Munkavégzés helye: Újszentiván

Munkaidő: főállás
Munkába állás kezdete 2013. november 4.

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz, motivációs levél, valamint két referencia megadása szükséges).

Jelentkezés módja: e-mailben a faktum@faktumbutor.hu címre, melynek tárgya legyen „kereskedelmi munkatárs”.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

FAKTUM BÚTOR KFT.