FileNet konzultant

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
60000-80000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

analýza potřeb zákazníka
návrh a konfigurace IBM FileNet P8 sytému a aplikací
návrh architektury řešení
rozšiřování, úprava a následná údržba existujících FileNet Řešení
konzultantská podpora
školení uživatelů zákazníka a jejich podpora

zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy
práce na tuzemských i zahraničních projektech
moderní pracovní prostředí
pružná pracovní doba
možnost certifikací
odborné zaškolení
možnost kariérního růstu
motivující finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
notebook, mobilní telefon
příspěvek na stravování, penzijní připojištění
možnost home office 2 dny v týdnu
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Chcete pracovat na projektech v korporátním prostředí a velkých státních organizacích? Rádi cestujete a máte zodpovědný přístup k práci? Zajímají Vás návrhy vhodných řešení pro správu dokumentů na technologiích IBM?

Pro renomovaného klienta hledáme Senior FileNet konzultanta, který si rozumí s technologiemi IBM, Kofax, Adobe či Microsoft a dokáže vytvořit komplexní řešení dle představ zákazníka.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Klient poskytuje komplexní IT řešení a služby pro firemní klientelu a státní správu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a
Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

SŠ/VŠ vzdělání v oboru informatiky
praxe na podobné pozici výhodou
zkušenosti s IBM FileNet P8 na úrovni analytika, architekta, konzultanta
znalost ECM
znalost relačních databází (SQL, MS SQL, Oracle)
znalost vývoje v Javě výhodou
znalost digitalizačních technologií Kofax a IBM Datacap výhodou
znalost aplikačních serverů (Weblogic, Websphere) výhodou
komunikativní znalost anglického jazyka
ŘP B – aktivní řidič

Experis is dedicated to connecting talented individuals with businesses and opportunities across a number of professional sectors, including IT, Finance, Engineering and Healthcare. We will work with over 80 percent of the Fortune Global 500 providing you access to a huge network of opportunities. Our consultants have deep industry knowledge and understand the challenges you’re facing. We’ll connect you to the roles that can help you accelerate your career.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Adresa společnosti

Experis
Na Florenci 2116/15
110 00 Praha
Česká republika

Kontakt

Poslat společnosti životopis