Nyomdai munkák - Gépkezelők és Nyomdai-előkészítők (kiváló bérek, lakhatási támogatás, modern munkakörülmények)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Budapest és Kecskemét között, autópályáról megközelíthető, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal, illetve megegyezés szerint
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Versenyképes, személyes megbeszélés tárgyát képezi (tapasztalat függő)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gépkezelő

→ Nyomdaipari gépeken termékek előállítása megfelelő paraméterekkel a technológiai utasítás szerint
→ A nyomdagép ápolása, műszaki állagának megőrzése
→ Gazdálkodás a kiemelt anyagokkal a megadott anyagfelhasználási norma szerint
→ Konstruktív együttműködés az egyéb területek kollégáival
→ Minden egyéb, a felelősségi körének és képzettségének megfelelő olyan feladat ellátása, mellyel közvetlen felettese megbízza

Munkaköri célok:
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése
→ Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Műszakvezető
Nyomdai-előkészítő

→ Nyomdaipari termékek előállításához szükséges előkészítések (pl: klisé-gyártás stb.)

Munkaidő: Folyamatos műszak (3 nap munka, 3 nap pihenő)

Egyéb béren kívüli juttatások

Hosszútávú alkalmazotti jogviszony
Biztos, teljesen bejelentett jövedelem
Modern munkakörülmények
Stabil vállalati háttér
Személyes és szakmai fejlődés
Lakhatási (albérlet hozzájárulás) vagy utazási költségtérítés (autó)
Ingyenes buszjárat
Cafeteria elemek (próbaidő alatt 15.000 Ft/hó, utána 23.500 Ft/hó)
Éjszakai pótlék: +30%
Túlóra lehetőség van, a pótlék: +200%
Munkaruha, védőfelszerelések
Tanulmányi szerződés igény esetén

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a kiváló lehetőség érdekes az Ön számára, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezes@szakmunkasok.hu e-mail címre.

Pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Megbízó

Nyomdaipar, nyomtatók

Csomagolóanyag gyártás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások

Képzettség: Nincs elvárás, műszaki előny.

Tapasztalat: Gépkezelésben jártasság pl: laminálógép, műanyag fröccsöntő gép stb. Nyomdaipari gépek kezelésében jártasság előny.

Ismeretek:
- Műszaki affinitás, minőség-, és folyamat-centrikus szemléletmód
- Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek

Személyiségjegyek:
- Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
- Szűk határidők betartásának képessége
- Nagyfokú együttműködési készség
- Minőségi munkaszemlélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Személyzeti Szolgáltató és Vezető Tanácsadó

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Taskovics Péter
Tel.: 20/942-5155
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat