Szerszámtervező - Projektvezető (Komplex munkakör szerszámtervezőknek vezetői attitűdökkel, kiemelkedő bérezés)

EXimPERT Kft.

A munkavégzés helye
Autópálya-lehajtónál, Budapest és Székesfehérvár egyaránt mindössze 20 perc), Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:

Szerszámtervezőként:
- műanyag fröccsöntésben és fémmegmunkálásban használt szerszámok tervezése
- műszaki támogatás szerszámpróbákon
- szerszámkorrekciók, optimálások elvégzése
- 2D/3D szerszámdokumentáció elkészítése

Projektvezetőként:
- Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
- Kick off meetingeken részvétel
- Időtervek összeállítása, vevőkkel való folyamatos egyeztetés
- Vevői dokumentáció elkészítése
- Projekt dokumentáció elkészítése
- Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével
- Ügyféligények koordinálása
- CadCam csapat vezetése

Munkaköri célok:
→ Minőségi munkavégzés
→ A társaság piaci pozíciójának erősítése
→ Tulajdonosi elvárások teljesítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Napi munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 óra

Egyéb béren kívüli juttatások

Juttatások:

Havi bér összege: Egyedi megállapodás szerint

Egyéb:
- Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés,
- Stabil vállalati háttér,
- Személyes szakmai fejlődés,
- Albérlet támogatás vagy bejárási költségtérítés (autó, vonat)
- Továbbképzések, szakmai orientációk támogatása

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a kivételes lehetőség felkeltette az érdeklődését vagy közel áll az elképzeléseihez, úgy kérem küldje el a pályázatát a peter.taskovics@eximpert.hu címre.

A beérkezett pályázatát maximális diszkrécióval kezeljük!

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

Dinamikusan fejlődő és kiválóan prosperáló fémmegmunkáló vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

Műszaki

Készségek és személyes tulajdonságok

Munkaköri követelmények:

Képzettség: Műszaki végzettség

Tapasztalat:
- Legalább 3-5 szerszámtervezői tapasztalat

Ismeretek:
- Siemens NX
- Powermill

Személyiségjegyek:
- Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett és precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs képesség
- Motivált személyiség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Személyzeti Szolgáltató és Vezető Tanácsadó

A cég címe

Károly Krt. 5/a
1075 Budapest