Quality Mérnök - Customer Quality

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnél olyan projektekben részt venni, amelyekben a nemzetközi autóipari termelés részese lehetsz és tudásoddal illetve tapasztalataiddal hozzájárulhatsz a járművek gyártásához és fejlesztéséhez? Cégcsoportunk 12 országban tevékenykedő szolgáltatóként magyarországi munkavégzésre keres tapasztalt Quality Mérnök (customer quality) munkatársat a következő feltételekkel:

Feladatok:
• PPAP/APQP készítése, nyomonkövetése
• Mérőeszköz elemzés MSA
• SPC mérés, mérőkártya készítés, folyamatszabályozás meghatározás, bevezetés.
• Mérési módszerek meghatározása rajzi követelményekről
• Control Plan, PFMEA, készítésben részvétel, tartalmi ellenőrzés
• Visual instruction készítés ellenőrzéshez, gyártáshoz
• 8D módszer alkalmazásával vevői reklamációk kivizsgálása
• Vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárás:
• Felsőfokú végzettség
• Vevői, vagy beszállítói kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
• Alapvető minőségügyi technikák és eszközök ismerete, használata
• Utazási hajlandóság

Előny:
• Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Quality mérnök, Anyagmérnök, Kohómérnök, stb)
• Fémipari, autóipari vagy műanyagipari tapasztalat

Amit kínálunk:
• Kiemelt bérezés és ösztönző juttatási rendszer
• Folyamatos fejlődés, tréningek
• Karrier lehetőség
• Adott esetben cégautó
• Változatos munkakör
• Tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):
• Gyártás, Termelés
• Minőségbiztosítás
• Minőségellenőrzés
• Mérnök
• Minőségbiztosítási mérnök
• Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás:
• Német nyelvtudás, írásban és szóban

Munkavégzés helye:
• Ausztria

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004 óta működik, és a minőségellenőrzési megoldások szektorában ma már az egyik vezető szállítónak számít, vagyis az autóipar számára végzi alkatrészek, alkotórészek, és késztermékek kiválasztását, javítását és átválogatását.

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest