Területi operatív vezető (Kelet-Magyarország)

Exact Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Kelet-Magyarország, Bács-Kiskun megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Minőségügyi szolgáltató cég Területi operatív vezető munkatársat keres a következő feltételekkel:

FELADAT LEÍRÁS:
- 10-50 fő minőségellenőr koordinációja
- A hozzá tartozó szolgáltatási helyeken a szolgáltatás teljes körű koordinációja.
- Műszak szervezés
- Kapcsolattartás a partnerekkel
- Reklamációk kivizsgálása, megoldása
- Probléma megoldás

ELVÁRÁS:
- Minimum középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság
- Jó szervezőkészség
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Angol, vagy német nyelv alapfokú ismerete
- Alapvető minőségügyi ismeretek
- Termelésben szerzett vezetői tapasztalat

ELŐNY:
- Felsőfokú végzettség
- Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
- Kötetlen munkaidő
- Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
- Alapbér + teljesítmény arányos havi mozgóbér
- Céges gépjármű
- Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
- Karrier lehetőség (kiemelkedően teljesítő, megfelelő kompetenciákkal rendelkező kollegáink előrelépési lehetőségben bízhatnak)
- Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
- Nem igényel szakmai tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
- Angol vagy Német

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
- Kelet - Magyarország

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Az Exact Systems 2004 óta működik, és a minőségellenőrzési megoldások szektorában ma már az egyik vezető szállítónak számít, vagyis az autóipar számára végzi alkatrészek, alkotórészek, és késztermékek kiválasztását, javítását és átválogatását.

A cég címe

Hungária körút 140-144.
1146 Budapest