Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Integrációs tesztmérnök, tesztautomatizálás

Cégnév: evosoft Hungary Kft.
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.06.29.

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén, és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!
Szegedre piacvezető automatizálástechnikai mérnöki rendszer szoftvereit tesztelő csapatunkba új munkatársat keresünk

INTEGRÁCIÓS TESZTMÉRNÖK, TESZTAUTOMATIZÁLÁS

pozícióba.

Feladatok:
- Automatizált tesztesetek fejlesztése és karbantartása ipari mozgásvezérlés területen
- Felhasználói követelmények és design dokumentumok alapján a szoftver tesztelése
- Integrációs tesztek tervezése, végrehajtása, dokumentálása
- Minőségbiztosítási előírások betartása
- Mozgásvezérlő szoftver kézi tesztelése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség, elhivatottság az informatika irányába
- Jó analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
- Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvismeret
- Jó kommunikációs készség
- Érdeklődés a tesztelés iránt

Előny:
- ISTQB certifikáció
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Script nyelvek ismerete
- Kézi tesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatási csomag
- Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
- Nemzetközi terepen szerzett projekt- és szoftverfejlesztési tapasztalat
- Szakmai- és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
- Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Szeged
Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal!

Karczagi Alexandra
E-mail: evosoft-allas@evosoft.com
Tel: +36 (1) 38-16475

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

evosoft Hungary Kft.