Pincér és szakács - Ausztria

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Ausztria
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
450000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ausztriai síparadicsomban és üdülőfaluban található hotelbe keresünk azonnali kezdéssel, tapasztalattal rendelkező pincért és szakácsot a téli szezonra, korrekt fizetéssel és remek juttatásokkal.
Pincér
Munkavégzés helyszíne: Hippach, Tirol,
  • Fizetés: €1500/ hó (nettó),

  • Munkaidő: heti hat nap (48 óra min.)

  • Szakács

  • Munkavégzés helyszíne: Rangersdorf, Kärnten,

  • Fizetés: €1800/ hó (nettó),

  • Munkaidő: 7:00-11:00, 16:00-20:30, 12:00- 20:30.

  • Amit a munkaadó kínál:
  • Munkakezdés: azonnal,

  • Szállás: ingyenes - saját szoba fürdőszobával; konyha és mosási lehetőség,

  • Étkezés: ingyenes,

  • Parkolóhely biztosított.

  • Feladatok:

    Pincér

  • A szalvéták hajtogatása, az asztalok megterítése, letakarítása, tisztítása, a pult rendbe rakása (hogy másnapra minden rendben legyen),

  • Kommunikáció a vendégekkel: italrendelések felvétele, regisztrálása a kasszánál (bonieren an der Registrierkasse),

  • Ételek felszolgálása. Főként félpanziós vendégek, és egy kevés a la carte étel,

  • Számlák ellenértékének felvétele, kasszázás.

  • Szakács

  • a szálloda vendégei számára (40-70 fő) naponta, leves, két főétel, desszert, valamint a saláták és esetenként vegetáriánus fogások elkészítése az a receptúra betartásával.

  • Elvárások:
  • Nyelvtudás: német B1/B2, angol A2,

  • Tapasztalat: legalább 1 év hasonló munkakörben,

  • Életkor: 18 – 50 év.

  • Jelentkezés: Andrea@euwork.hu

    Részletesen a pincér és szakács állásról

    Irodáink:
    Budapest: 06-1-203-5833
    Miskolc: 06-30-607-1650
    Szeged: 06-30-903-6359
    Csíkszereda: +40-266-312-111
    Pécs: 06-30-958-9552
    Szerb mobilszám: +381-60-0670251
    Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

    Megbízó

    Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

    Vendéglátás

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

    középfokú végzettség érettségi nélkül
    középfokú végzettség érettségivel
    OKJ
    főiskolai végzettség
    egyetemi végzettség

    Beszélt nyelvek

    Angol nyelv - Alapszint (A2) vagy
    Német nyelv - Küszöbszint (B1)

    Szakmai tapasztalat években

    1

    Hirdető cég

    A cég rövid jellemzése

    Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

    A cég címe

    Euwork Kft.
    Szófia utca 15., fsz. 5.
    1065 Budapest

    Kapcsolat

    Kapcsolattartó személy: Nikolics Andrea
    Tel.: 0612035833
    E-mail: Küldje el önéletrajzát
    Elküldöm az önéletrajzomat