Zöldség-gyümölcs minőségellenőr / árufeltöltő angol vagy német nyelvtudással

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Archen, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
440000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dél-Németországba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársakat minőségellenőri/árufeltöltői pozícióba zöldség és gyümölcsrészlegre. Biztos, hosszútávú munkahely, előrelépési és fizetésemelési lehetőséggel!

Jelentkezési feltételek:
Zöldség-és gyümölcsfeldolgozó szakképesítés (OKJ 31 541 12) valamint minőségellenőri végzettség előny, de nem feltétel!
Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
Erős alapfokú-társalgási szintű (A2-B1) német vagy angol nyelvtudás
Főbb feladatok:
Áru szermrevételezése, minőségellenőrzés
Hőmérsékletmérés és szabályozás
Árurotáció: biztosítani a megfelelő minőségű és mennyiségű termékelérhetőséget, ellenőrizve a termékek fogyaszthatősági és minőségmegőrzési idejét
Amit kínálunk:
Bruttó 9€/óra
9 hónap után előrelépési lehetőség és fizetésemelés
Kedvezményes szállás 1, 2, 3 és négy ágyas szobákban, mely a fizetésből kerül levonásra 215-175€ / hó közötti összegben

Jelentkezés: anita@euwork.hu

Részletek a Zöldség-gyümölcs minőségellenőr / árufeltöltő állásról

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251
Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

raktár

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
Német nyelv - Küszöbszint (B1)

Szakmai tapasztalat években

1

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia u. 15, fsz 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Szabados Anita
Tel.: 06-1/203-5833
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat