Customer Service Advisor - UK

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Anglia, St Neots, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
690000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Nemzetközileg elismert, szépség,- és egészségmegőrzéssel foglalkozó nagyvállalat számára Customer Service Advisor pozícióba, azonnali kezdéssel, felsőfokú német és felsőfokú angol nyelvtudással rendelkező kollégákat keresünk.

Munkavégzés helyszíne: St. Neots, UK.
Munkaidő: 37.5 óra/ hét, különböző műszakokban (07:00-20:00 között 8 órás munkavégzés, óránként 15 perc szünet és napi 45 perc ebédidő).
Fizetés: bruttó £20.000- 21.500/ év, műszaktól függően.
Fizetés gyakorisága: havonta.
Juttatások:
Kiutazás költségét a munkaadó finanszírozza (lefoglalják, fizetik repülőjegyet, vonatot, buszt), ill a taxi az érkezés helyétől a szállásig.
Két hetes képzés munkába állás előtt, mely munkaidőnek számít.
Szállás: az első hónapban a munkaadó díjmentesen biztosítja az elhelyezést, eközben segítséget nyújtanak a szálláskeresésben (ingatlanos mutatja meg a lehetőségeket).
Éves szabadság: 28 nap.
Szerződés: határozatlan idejű munkaszerződés.
Feladatok:
Klasszikus telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása, azaz:
folyamatos kapcsolattartás külföldi partnerekkel,
a cég nemzetközi ügyfeleink támogatása, informálása telefonon, esetenként e-mailen,
a telefonhívásokhoz tartozó admin feladatok elvégzése.
Elvárások:
Nyelvtudás: felsőfokú, C1 német (szóban és írásban) és felsőfokú C1 angol (szóban és írásban).
MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook, Windows XP és Windows 7 ismerete).
Ügyfélközpontú gondolkodás.
Jó problémafelismerő- és megoldó képesség.
Jó stressz- és monotonitástűrés
Csapatmunkára való képesség.
CSS területen szerzett tapasztalat, call centeres (sales, telemarketing) tapasztalat előny.

Jelentkezés: angol nyelvű, szakmai önéletrajz elküldésével az andrea@euwork.hu címre a Csatolt dokumentumokban található formátumban. (Azokat az CV-ket fogadjuk, amelyek ebben a formában érkeznek.)

Több információ a customer care munkáról

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

css

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Haladó (C1) vagy
Német nyelv - Haladó (C1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Nikolics Andrea
Tel.: 0612035833
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat