Aneszteziológus szakorvos - Németország

Euwork Kft.

A munkavégzés helye
Németország, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
8000 euró/hó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk, egy türingiai klinikára, Jena közelébe, keres aneszteziológus szakorvosokat. Az aneszteziológiai klinika az aneszteziológia és az interdiszciplináris intenzívellátás valamennyi eljárását nyújtja.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalat, személyiség:
• aneszteziológus szakorvosi végzettség
• érdeklődés az intenzívellátás iránt
• hajlandóság mentőorvosi tevékenységre
• empátia, professzionalitás, felelősségteljes viselkedés a páciensekkel és hozzátartozóikkal

Amit mi kínálunk:
• érdekes és változatos munkakör professzionális környezetben, csúcsmodern felszereltséggel
• kellemes, barátságos munkakörnyezet erősen motivált csapattal, akik szívesen várják Önt
• kitűnő továbbképzési lehetőségek, melynél több módon támogatjuk Önt
• a pozíciónak megfelelő fizetés, továbbá vonzó juttatási csomag
• kezdő fizetés 60 000-80 000 Euro/év, mely a későbbiekben 100 000-120 000 Euróra is emelkedhet
A magyar diploma németországi elismertetéséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében az EUWORK teljes körű segítséget nyújt és a felmerülő költségek egy részét átvállalja!

Szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

Részletesen az állásról

Német nyelvű önéletrajzát az eszter@euwork.hu email címre várjuk vagy várjuk hívását a 06-1-203-5833 -as számon.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Pécs: 06-30-958-9552
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Megbízó

Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

Aneszteziológus szakorvos

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Haladó (C1)

Szakmai tapasztalat években

3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk azzal a céllal alakult 10 évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!

A cég címe

Euwork Kft.
Szófia utca 15., fsz. 5.
1065 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat