Szakképzett nővér, ápoló - Németország (Nittenau)

Euwork Kft.

Munkahelyi információk

  • A munkavégzés helye: Németország, Egyéb külföld
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Már társalgási szintű német nyelvtudás is elegendő, hogy nővérként elhelyezzük Németországban! Általános ápolói végzettség szükséges és a jogosítvány is előny.

Pár hét csak az átfutási idő, minimálisak az induló költségek és segítséget kapunk a hivatalos ügyek intézéséhez (munkavállalási engedély)!

Megbízónk profilja: Rehabilitációs Klinika és Idősotthon
Munkavégzés helye: Németország, Nittenau

Feladatok:
- A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátó team többi tagjával.

Előnyök:
- Budapestről Nittenau-ba alig hat óra alatt eljuthatunk autóval
- Olcsó de igényes szállás a klinikán belül biztosított
Amit mi kínálunk:
- kimagasló kereseti lehetőség 1700euro/hó + műszakpótlék
- segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében
- szállás biztosítása 150 euró/hó
- karrier- és egyéni fejlõdési lehetőség
- modern infrastruktúra
- hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezés: német nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével az eszter@euwork.hu email címre.

További
információk, jelentkezés a nővér, ápoló állásunkra

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni.

Egészségügyi munkára jelentkezőknek lehetőségük van NÉMET nyelvtanulásra: 1, 5 óra 1300 Forint (A1-es szintről B1-es társalgási szintre).

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111
Megbízó
Munkaerő tanácsadás, munkaerőközvetítés

Cégünk azzal a céllal alakult, hogy munkát közvetítsen olyan magyar állampolgárok részére, akik külföldön szeretnének elhelyezkedni hivatalos keretek között. Ez az európai uniós csatlakozásunk óta egyre több országban engedélyezett. Jelenleg többféle álláslehetőséget tudunk ajánlani Angliában, Skóciában, Walesben és Németországban.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség
OKJ
főiskolai végzettség
Ismeretek
Beszélt nyelvek:
Német nyelv - középfok
Készségek és személyes tulajdonságok
Elvárások:
- ápolói végzettség
- minimum erős alapfokú német nyelvtudás (szóban és
írásban egyaránt)
- nyitottság külföldi munkára
- önálló munkavégzésre való képesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése
Cégünk azzal a céllal alakult hat évvel ezelőtt, hogy külföldi munkát közvetítsen mindazok számára, akik külföldön szeretnének hivatalos keretek között dolgozni és ezzel későbbi életüket anyagilag megalapozni, illetve nyelvtudásukat szeretnék elmélyíteni, aktívvá tenni. (Do you speak English? Of course I do!!) Sikerünk záloga a személyes interjú, a széleskörű tájékoztatás és a külföldi tapasztalatokkal is rendelkező munkatársaink szaktudása. Közel négyezer, külföldön sikeresen elhelyezett ügyfelünk tanúsíthatja: Ha külföldi munka, akkor Euwork!
A cég fő működési területe
A cég címe
Euwork Kft.
Bartók Béla út 10-12. III/3. Megjelenítés térképen
1111 Budapest
Kapcsolat
Kapcsolattartó személy: Koncz Eszter
Tel.: 0612035833
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Euwork Kft.