Lakovník/Lakovač £11-12.50 na hodinu ( libier) Plat je uvedený pred zdanením!

Euroforce People Solutions

Miesto práce
Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
1980-2250

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujimate sa o auta? Chcete pracovat u prestiznych klientov?Hladate stabilnu pracu s velmi dobrym financnym ohodnotenim? Rozumiete sa svojemu odboru a ste na svoju pracu ci vysledok prace hrdy ? Euroforce ma uzavrete zmluvy s TOP klientami v UK a prave ty mozes pre nich pracovat !

Pracovne pozicie su pre prestiznych klientov vo Velkej Britanii ktory vyzaduju ZRUCNOST A KVALITU PRACE. , zarucujeme stabilnu pracu ak prejdete zrucnym testom u naseho Klienta.

Opis prace :
- kontrola/ inspekcia vozidla za ucelom najdenia vsetkych defektov pred novym naterom
- priprava automobilov na striekanie , nanasanie adhezneho nateru, odmastenie atd
- spravne nanesenie zakladneho a cisteho nateru
- priprava substratov podla predpisov , strikanie automobilov - rucne
- zodpovednost za pripravu a kontrolu parametrov farieb pouzivanch v procese lakovania
- chranenie opracovanych ploch
-odstranenie spiny medzi vrstvami lakov
-nastavenie, udrzba a cistenie filtrov
- ojedinele pracovat v inom oddeleni ako lestic
- priprava výrobku - obrúsenie, vyčistenie
- vytmelenie a vybrusenie tmelu

• Vyhodny plat – moznost zvysenia
• Zaruka prace 39/40 hodin tyzdenne, praca dlodoba
• Asistencia po prichode do UK alebo pri relokovani
• Ubytovanie
• Asistencia pri NI cisle, bankoveho uctu ci UK tel.cisla.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Top Klienti v UK .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

International House, Queensbrook, Spa Road
BL1 4AY Bolton
Veľká Británia
ID: 2704874   Megjelentetés dátuma: 2016.09.28.