Senior HR Consultant

Euro Planit s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaných, talentovaných a dynamických kolegov do nášho tímu!
Vašou zodpovednosťou na tejto pozícií bude komplexná realizácia projektu (umiestnenie vhodného kandidáta u klienta)
1. komunikácia s klientom, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, poradenstvo
2. Recruitment - vedenie pohovorov, ich administrácia, a vyhodnocovanie
3.Projektový management - práca v tíme, projektový prístup v realizácií, navrhnutie stratégie na dosiahnutie cieľov, návrhy marketingových aktivít a podobne.
Vaša denná agenda bude obnášať:
- Prvotnú selekciu kandidátov na základe stanovených kritérií
- Vyhľadávanie vhodných profilov kandidátov podľa požadovaných kritérií- telefonický kontakt s potenciálnymi kandidátmi
- Organizáciu pohovorov
- Prípravu a realizáciu samotných pohovorov s uchádzačmi a následné posúdenie vhodného profilu kandidáta na danú pracovnú pozíciu
- Telefonická podpora kandidátov vo výberovom procese a po ňom
- Aktívna komunikácia s klientom
- Aktívne vyhľadávanie nových klientov a nových pozícií

- Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- Získavanie nových skúseností v oblasti náborov a výberov zamestnancov
- Možnosť pracovať na rôznych projektoch v oblasti náborov zamestnancov
- Možnosť kariérne a odborne rásť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme do vlastného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

HR, Obchod
3

- min. 3 ročná skúsenosť na pozícii researcher, konzultant v personálnej agentúre, predaj služieb konzultatívnym spôsobom
- skúsenosti s telefonickým/e-mailovým oslovovaním nových klientov a kandidátov
- reprezentatívne vystupovanie, vynikajúce komunikačné, argumentačné a prezentačné zručnosti
- proklientsky orientovaná osobnosť - sales drive
- dobrý time-management
- schopnosť samostatne sa rozhodovať a niesť zodpovednosť za dôsledky rozhodnutí
- aktívna znalosť anglického jazyka
- aktívny prístup k práci
- tímový hráč

Cegunk munkaero kozvetitesevel foglalkozik Hollandiaban.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Euro Planit s. r. o.
Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava
ID: 1046266   Megjelentetés dátuma: 2016.12.08.